امروز سه شنبه ‌ ۴ آبان سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳
پست الکترونیک ما
info@ctslab.ir
تلفن تماس
077-33342250

دفتر مرکزی :

  • بوشهر، رو به روی گمرک، ساختمان مرکز تجارت بوشهر، طبقه اول واحد هفتم
  • info@ctslab.ir
  • 077-33342250

فیلتر هوا

مجموعه چرخه طبیعت سبز با بهره مندی از تجهیزات به روز در زمینه آزمون فیلتر هوا بر اساس استاندارد ملی شماره 34 موفق به اخذ تایید صلاحیت در این زمینه براساس ISO/IEC 17025 شده است.

اين استاندارد روش آزمون فيلتر هواي نوع خشك مورد استفاده در موتورهاي درون سوز را معين نموده و روشي يكسان از كارائي و گزارش آن را عرضه مي‏نمايد. آزمون محدودیت جریان هوا، راندمان، محدودیت دما، ظرفیت غبار گیری و طول عمر و استحکام المنت در برابر فشار تفاضلی از جمله توانمندیهای این آزمایشگاه است که در محدوده این استاندارد ملی گزارش می شود.

 

فیلتر روغن

آزمایشگاه چرخه طبیعت سبز افتخار دارد علاوه بر انجام آزمون های تست فیلتر هوا، فیلتر سوخت و صافی بنزین انجام آزمونهای فیلتر روغن ماشین های سبک، سنگین و نیمه سنگین  مطابق استاندارد ملی ISIRI-2525 را به اطلاع مشتریان خود برساند.

این آزمایشگاه با استفاده از استاندارد های ملی، میتواند فیلترهای روغن شامل فیلترهای روغن پیچی و فیلترهای روغن المنتی را به طور کامل آزمون نماید.

فیلتر سوخت

آزمایشگاه چرخه طبیعت سبز با راه اندازی دپارتمان فیلتر سوخت(صافی بنزین و گازوئیل) به عنوان تنها آزمایشگاه تست کننده انواع فیلترها در کشور شناخته می شود که میتواند تمامی انواع فیلترها با سیال هوا و مایع در بیشتر سایزهای متدوال را مطابق استاندارهای ملی آزمایش نماید. از آن جاییکه این استاندارد اجباری نبوده و فقط شامل فیلترهای وارداتی می باشد به خودروسازان محترم اکیدا پیشنهاد میشود قبل از سفارش گذاری انبوه از نتیجه تست محصول اطمینان حاصل نمایند.