امروز جمعه ‌۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰
پست الکترونیک ما
info@ctslab.ir
تلفن تماس
077-33342250

دفتر مرکزی :

  • بوشهر، رو به روی گمرک، ساختمان مرکز تجارت بوشهر، طبقه اول واحد هفتم
  • info@ctslab.ir
  • 077-33342250

فیلتر هوا

مجموعه چرخه طبیعت سبز با بهره مندی از تجهیزات به روز در زمینه آزمون فیلتر هوا بر اساس استاندارد ملی شماره 34 موفق به اخذ تایید صلاحیت در این زمینه براساس ISO/IEC 17025 شده است.
اين استاندارد روش آزمون فيلتر هواي نوع خشك مورد استفاده در موتورهاي درون سوز را معين نموده و روشي يكسان از كارائي و گزارش آن را عرضه مي‏نمايد. آزمون محدودیت جریان هوا، راندمان، محدودیت دما، ظرفیت غبار گیری و طول عمر و استحکام المنت در برابر فشار تفاضلی از جمله توانمندیهای این آزمایشگاه است که در محدوده این استاندارد ملی گزارش می شود.

فیلتر روغن

آزمایشگاه چرخه طبیعت سبز افتخار دارد علاوه بر انجام آزمون های تست فیلتر هوا، فیلتر سوخت و صافی بنزین انجام آزمونهای فیلتر روغن ماشین های سبک، سنگین و نیمه سنگین  مطابق استاندارد ملی ISIRI-2525 را به اطلاع مشتریان خود برساند.
این آزمایشگاه با استفاده از استاندارد های ملی، میتواند فیلترهای روغن شامل فیلترهای روغن پیچی و فیلترهای روغن المنتی را به طور کامل آزمون نماید.

فیلتر سوخت

    شرکت چرخه طبیعت سبز افتخار دارد مجموعه کاملی از آزمونها تست فیلتر گازوئیل مطابق استاندارد ISIRI-2769 را به مشتریان محترم ارائه دهد. از آن جاییکه این استاندارد اجباری نبوده و فقط شامل فیلترهای وارداتی میباشد به خودرو سازان محترم اکیدا پیشنهاد می شود قبل از سفارش گذاری انبوه از نتیجه تست محصول اطمینان حاصل نمایند.
    این استاندارد برای فیلتر های سوخت وسایل نقلیه جاده ای با موتور درون سوز استفاده می شود. آزمون های مشروحه زیر ممکن است برای فیلترهای سوختی که سمت فشار یا سمت مکش پمپ قرارگرفته اند استفاده شود.