امروز جمعه ‌۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
پست الکترونیک ما
info@ctslab.ir
تلفن تماس
077-33342250

دفتر مرکزی :

  • بوشهر، رو به روی گمرک، ساختمان مرکز تجارت بوشهر، طبقه اول واحد هفتم
  • info@ctslab.ir
  • 077-33342250
بازرسی کالا
در محیط تجارت جهانی امروز، مصرف کنندگان، تولیدکنندگان، بازرگانان بین المللی و سازمانهای خرید و فروش و فروشندگان به طور فزاینده به بازرسیهای کالا نیاز دارند تا اطمینان حاصل کنند که تامین کنندگان به تعهدات قراردادی خود به درستی عمل کرده اند. همین امر موجب افزایش رقابت و در نتیجه پیچیدگی بازار خرید و فروش برای صادرات و واردات شده است.  در همین راستا شرکت‌های بازرسی کالا به منظور تسهیل تجارت های بین المللی به وجود آمدند.  از جمله وظایف شرکت های بازرسی کالا  میتوان به بررسی کمیت، کیفیت و بسته بندی کالاها در مبدا و مقصد مورد نظر و صدور گواهینامه‌های مرتبط اشاره کرد. سازمانهای بین المللی تا حدودی دستورالعملها و مسئولیتهای این شرکت ها را تعیین کرده‌اند.
واحد بازرسی کالای شرکت چرخه طبیعت سبز با بهره گیری از بازرسان مجرب و کارآزموده و با در اختیار داشتن شعب و نمایندگی های گسترده در داخل و خارج از کشور، منطبق با استاندارد های بازرسی کالا ملی ایران آماده ارائه کلیه خدمات بازرسی در طیف گسترده ای از کالاهای وارداتی شامل مواد غذایی، محصولات کشاورزی، مواد معدنی،کلیه کالاهای مصرفی و صنعتی و همچنین کلیه تجهیزات مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در بالاترین سطح کیفیت و در کوتاه ترین زمان به شرح ذیل می باشد :
صدور گواهینامه های COI, VOC, IC جهت ارائه به بانک و استاندارد. بازرسی کالاهای وارداتی و صادراتی در مبدا و مقصد جهت اطمینان از کمیت و کیفیت محصولات. ارزیابی و تأیید قیمت کالاهای وارداتی. ممیزی و ارزیابی توانمندی و ظرفیت تولیدی کارخانه ها در داخل و خارج کشور. بازرسی فنی حین ساخت و نصب تجهیزات صنعتی در داخل و خارج کشور براساس استانداردهای مرجع، Q.C.P و I.T.P و صدور گواهینامه های بازرسی مربوطه و بازرسی از محموله‌های فله.