امروز جمعه ‌۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
پست الکترونیک ما
info@ctslab.ir
تلفن تماس
077-33342250

دفتر مرکزی :

  • بوشهر، رو به روی گمرک، ساختمان مرکز تجارت بوشهر، طبقه اول واحد هفتم
  • info@ctslab.ir
  • 077-33342250

الکتروموتور ها  وسیله‌هایی هستند که در جزئی‌ترین وسایل زندگی ما حضور دارند. آبمیوه‌گیری برقی، یخچال، ماشین کنترلی و بسیاری از وسایل دیگر دارای الکتروموتور هستند. با انقلاب صنعتی و ماشینی شدن اکثر کارها و فعالیت های صنعتی نیاز به موتور های الکتریکی بیش از پیش احساس شد و اهمیت موتور های الکتریکی را آشکار کرد.

آزمایشگاه چرخه طبیعت سبز افتخار دارد  با استفاده از دانش مهندسی بومی و پرسنل آموزش دیده و مجرب و پیشرفته ترین دینامومتر ها و بعنوان اولین آزمایشگاه در زمینه انواع موتور های الکتریکی در جنوب کشور توانایی آزمون عملکردی و بازدهی انرژي انواع موتور های الکتریکی تک فاز و سه فاز صنعتی ، موتور های یونیورسال وDCو میکرو موتور ها بر اساس استاندارد ملی  ISIRI 3772-1 , ISIRI 3772-30-1-1را دارد.  در ضمن این آزمایشگاه در این زمینه گواهی  ISO 17025 می باشد.

این شرکت  توانایی انجام آزمون‌های مطرح بی‌باری [1]، رتور-قفل شده [2]  و بارداری کامل [3]  برای موتورهای  سه فاز القایی با توان نامی در بازه‌ی 0.3 تا 30 کیلو وات در انواع 2، 4، 6 و 8 قطب است.

علاوه بر آزمون‌های فوق، آزمون‌های تحمل دی‌الکتریک [4] ، مقاومت عایقی [5]  ، اندازه گیری مقاومت سیم‌پیچ [6] ، اندازه گیری نویز و ویبره  نیز با استفاده از تجهیزات قابل حمل انجام می‌پذیرد.

 [1] No-load

[2] Locked rotor

[3] Full load

[4] Dielectric withstand or Hi-pot

[5] Insulation resistance  measurement

[6] Winding resistance measurement