امروز سه شنبه ‌۲۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶
پست الکترونیک ما
info@ctslab.ir
تلفن تماس
077-33342250

مجتمع آزمایشگاهی چرخه طبیعت سبز با توجه به عدم وجود آزمون انواع میکروموتورها و موتورهای الکتریکی با دور بالا،توانست این قسمت از آزمایشگاه را راه اندازی کرده ودر زمینه های زیر به فعالیت بپردازد:

1.آزمایشگاه انواع میکرو موتورها(آرمیچرها)، جریان مستقیم و جریان متناوب(بازه 0.5 تا30 وات)

2.آزمایشگاه انواع موتورهای یونیورسال سرعت بالا،موتورهای لوازم خانگی(بازه موتورهای تا دور 30000 در دقیقه و توان 2-15وات)

علاوه بر این،آزمایشگاه چرخه طبیعت سبز،قابلیت و توانایی تست انواع ماشین های الکتریکی دوار را نیز دارد که در این خصوص،در زمینه های ذیل به فعالیت میپردازد.

  1. آزمایشگاه انواع موتورهای فن جریان مستقیم و جریان متناوب(بازه 5تا 15 وات)
  2. آزمایشگاه انواع موتورهای کولر(بازه 0.5 تا 15 وات)
  3. آزمایشگاه انواع موتورها صنعتی تکفاز تک سرعته و دو سرعته(بازه 15 تا30 وات)
  4. آزمایشگاه انواع موتورهای صنعتی سه فاز در انواع ولتاژ و در انواع قطب(15 تا 30 وات)
  5. آزمایشگاه انواع موتورهای ضد انفجار در انواع قطب

این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و بکارگیریکارشناسان آموزش دیده و فنی خود متناسب با استانداردهای معتبر جهانی،تمامی کالاهای فوق را مورد آزمون قرار میدهد..

 باتری:

شرکت چرخه طبیعت سبز بعنوان یکی از بزرگترین آزمایشگاه های آزمون کننده انواع باتری قابل شارژ و غیرقابل شارژ ،با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های بروز تست باتری، در جنوب کشور، در حال فعالیت میباشد. این شرکت علاوه بر ارائه خدمات آزمایشگاهی،آمادگی دارد تا خدمات مشاوره ای در زمینه شناسایی منابع معتبر مطابق با الگوهای استاندارد ملی و بین المللی،در اختیار متقاضیان، به منظور اهداف تولید داخلی و واردات کالا قرار دهد.

آزمایشگاه چرخه طبیعت سبز ضمن دریافت گواهینامه هایی تایید صلاحیت از اداره کل استاندارد بوشهر، دارای گواهینامه 17025 در زمینه باتریهای خودرو و باتریهای غیرقابل شارژ از مرکز ملی  تایید صلاحیت کل کشورنیز  میباشد همچنین با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه تست باتری غیرقابل شارژ،به آزمون بیش از 450 مدل باتری با کدهای اختصاری مختلف بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی ،میپردازد.

به علاوه،تست انواع باتریهای خودرو،باتریهای قابل شارژ،غیرقابل شارژ،باتری های از نوع لیتیم،نیکل کادمیم نیز در این مجتمع آزمایشگاهی انجام میشود.